Kročehlavy - Velké Přítočno „A“ – 1:5 (0:2)

28.10.2018 12:48

Sobota 27.10.2018, 14:30 hod., okresní přebor

Na Kročehlavy to Přítočno v poslední době prostě umí.

Jestliže v jarním kročehlavském klání dopadl zápas výsledkem 3:4, tentokrát to dopadlo pro Kročehlavy ještě o něco hůře. Dostaly o jeden gól více a o dva míň jich daly, takže konečných 1:5 vyznělo ve prospěch Přítočna dost přesvědčivě. Vše ale mohlo vypadat úplně jinak, kdyby domácí tým už ve 2. minutě zápasu proměnil jasnou šanci. Po zatažení míče po pravé straně a centru se domácí útočník netrefil tak jak měl a míč skončil daleko vedle úplně odkryté branky. Vzápětí ale zahřmělo i na druhé straně hřiště. To se do své první šance zápasu dostal Šiler, jehož píchnutí míče vedle vybíhajícího gólmana skončilo jen těsně mimo branku. Z obdobné akce ve 13. minutě ale už gól padl, tentokrát obstřelení gólmana Šilerovi vyšlo - 0:1. Domácí se samozřejmě snažili skóre srovnat, ale během první půle se až na jednu výjimku do vyloženě gólové šance nedostali. Parádní akci a zvýšení skóre si Přítočno nechalo až na 44. minutu, kdy si Měkota pěkně narazil míč před vápnem a jako nůž máslem prošel obranným blokem až před gólmana. Ten na razantní přízemní střelu nestihl zareagovat a bylo to 0:2. V 55. minutě sice parádní ranou Nedvěda překonal Hanzlík a skóre 1:2 dávalo Kročehlavům ještě jakous takous šanci na vyrovnání. Bohužel pro ně ale už další gól nepřidaly a naopak Přítočno využilo své formy a herní převahy ke vstřelení dalších 3 gólů. O ně se podělili D.Holeček, Popelka a ještě jednou Měkota.

Nedvěd

Senko P., Jícha, Kuba, Feda (32´ Pavlíček)

Popelka, Holeček D., Snovický, Senko L.

Šiler (76´ Holas), Měkota

13´      Šiler                0:1

44´      Měkota           0:2

66´      Holeček         1:3

71´      Popelka         1:4

88´      Měkota           1:5