Kablo Kročehlavy - Velké Přítočno „A“ – 2:1 (0:1)

30.09.2012 10:56

Sobota 29.9.2012, 16:30 hod., okresní přebor

Bodový zisk zhatily darované góly!

Úvodní fáze zápasu patřila jednoznačně Přítočnu, i když do první gólové situace se po centru dostal kročehlavský útočník. Svoboda byl naštěstí tam, kde být měl a hlavičku téměř z malého vápna lapil. Na druhé straně pak zahrál domácí obránce na hranici šestnáctky rukou a z výhodné pozice se zahrával přímý kop. Zieber sice nejdříve levačkou trefil zeď, ale odražený míč stihl ještě napálit pravačkou a trefit se přesně k tyči – 0:1. Nebezpečná pak ještě byla šance Vitaie, avšak brankář byl úspěšnější a skóre se do poločasu již neměnilo.

Přestože vývoj zápasu ukazoval, že by Přítočno mohlo pomýšlet na tříbodový zisk, ve druhém poločase se karta obrátila. Přítočno již nezopakovalo soustředěný výkon z první půle a otěže zápasu postupně přebírali domácí. Hra se trochu přiostřila a rozkouskovala, což byla očividně voda na mlýn domácích. A tak vyrovnání přišlo poměrně brzo. Rolný centroval a míč prodloužený hlavou na zadní tyč už Svoboda nedohonil. Zanedlouho si tak dlouho pohrávali stopeři Přítočna na půlce s míčem, až je o něj obral Rolný, s dlouhým lobem si Svoboda vyběhnuvší před velké vápno nedokázal poradit a tak Rolný svůj presing dokončil skórováním do prázdné branky – 2:1. Hra v této fázi zápasu pak byla chaotická, bez nápadu a byl to spíše boj o míč ve středu pole. Zaslouženého vyrovnání se mohlo Přítočno přeci jen dočkat v 85. minutě, kdy se P.Senko prokličkoval až na malé vápno. Prudkou střelou však trefil pouze tyč a závěr zápasu si pak už domácí pohlídali.

Hráský, Jícha, Feda (ŽK), Senko L. (75´ Pavlíček)

Senko P., Zieber, Holeček, Šilhan

Vitai (65´ Pípal), Šiler

25´      Zieber             0:1