K.Žehrovice „A“ - Velké Přítočno „A“ – 2:2 (0:1)

13.11.2011 11:23

Sobota 12.11.2011, 10:15 hod., okresní přebor

Hráče doprovodil k poslednímu zápasu podzimní části okresního přeboru ranní mrazík, který jasně signalizoval nutnost zimní přestávky. Na lehce přemrzlém hřišti byl přesto k vidění oboustranně solidní fotbal. Domácí se pustili do soupeře pěkně zhurta a přes ještě spící hostující obranu se dostali hned v úvodních minutách zápasu ke dvěma gólovkám. Ty Přítočno přežilo bez úhony a naopak samo následně udeřilo. To se Jícha ze všech nejlépe zorientoval ve skrumáži ve vápně a poskakující balón napálil ze vzduchu do domácí branky – 0:1. Do další jasné gólovky pak vyslal Holeček Pípala, ten však již na domácího brankáře nevyzrál. A když se neujaly ani pološance domácích, drželo Přítočno slibný náskok až do poločasového hvizdu.

Druhé dějství mělo podobný průběh jako to první s tím rozdílem, že do jasných gólových příležitostí se dostalo nejdříve Přítočno. Gól však nedal po samostatném nájezdu na branku Jícha ani pár minut po té Holeček. Pravidlo „nedáš, dostaneš“ se potvrdilo hned vzápětí. Dva slepené góly Žehrovic znamenaly obrat ve skóre a rapidně zvýšily herní pohodu domácího týmu na úkor toho hostujícího. Víceméně se štěstím pak po rohovém kopu Ziebera srovnával stav na, asi spravedlivou, remízu za Přítočno opět Jícha.

Hráský, Šiler, Pavlíček (ŽK), Pletánek

Senko P., Zieber, Jícha, Senko L.

Pípal (70´ Devera), Holeček

20´ Jícha                    0:1

80´ Jícha                    2:2