Halový turnaj Unhošť - 9.12.2017

09.12.2017 17:11

 

Poslední turnaj mladší přípravky v roce 2017 hraný v unhošťské hale skončil úspěšným celkovým 2. místem!!!

Výsledky

V.P. - Hostouň  2:1 a 3:0

V.P. - Slaný 1:1 a 1:1

V.P. - Unhošť II 2:0 a 1:0

V.P. - Unhošť I 0:5 a 0:3

Komentář trenéra Pavla Jíchy:

Tým mladší přípravky (2010 a mladší) se zúčastnil turnaje v Unhošti za účasti týmů Unhošťě (2 týmy), Hostouně a Slaného. Turnaj byl hraný dvoukolově systémem každý s každým. Celkem tedy tým odehrál 8 zápasů. Náš tým se umístil na zaslouženém 2. místě, když nestačil pouze na suverénní Unhošť (žlutý tým), kde hlavní prim hráli bratři Procházkové, synové bývalého ligového a reprezentačního hokejisty Libora Procházky. V ostatních zápasech zůstal náš tým neporažen a ukázal velkou bojovnost, sílu a touhu po vítězství. U kluků je znát každý zápas, který odehrají navíc a dává jim to více sebevědomí. Také už se tolik nebojí v osobních soubojích a zaslouží si obrovskou pochvalu!
Obrovská radost po vyhlášení turnaje byla patřičně oslavena pokřikem ,,Hej, hej, hej, Přítočno je nej".

 

 

-JaH-