Halový turnaj Unhošť - 25.11.2017

28.11.2017 19:16

 

Jedním z posledních turnajových vystoupení naší mladší přípravky v roce 2017 byl halový turnaj v Unhošti.

Výkon týmu vyhodnotil trenér Pavel Jícha takto:

"Celkové 5. místo našeho týmu z celkem osmi týmů je nakonec možná trochu zklamáním vzhledem k předvedené hře. Ocenil bych bojovný duch mužstva, kdy bylo na všech hráčích vidět nasazení a chuť ke hře, zatím ale chybí trošku důraz v zakončení. Chybělo také kousek štěstí, kdy s týmy na 1. a 2. místě jsme prohráli o gól vždy v posledních sekundách zápasu. To ale zase přináší určitě dobré zkušenosti pro příště."

Celkové pořadí turnaje:

1. Unhošť žlutá

2. Unhošť modrá

3. Slaný

4. Pchery

5. SK Velké Přítočno

6. Hřebeč

7. Braškov

8. Červený Újezd

Výsledky našeho týmu:

V.P. - Pchery 1:0 (Kadlík)

V.P. - Unhošť modrá 1:2 (Jícha Jan)

V.P. - Unhošť žlutá 0:1

V.P. - Slaný 0:2

V.P. - Červený Újezd 0:0

V.P. - Braškov 3:0 (Kadlík, Jícha Jan)

V.P. - Hřebeč 1:1 (Jícha Jan)

 

 

-JaH-