Halový turnaj starší přípravky 8.12.2019

08.12.2019 17:35

V neděli 8.12 se naše starší přípravka zúčastnila halového turnaje pořádaného SK Kladno pro ročníky 2009 a mladší ve Sportovní hale  u kladenského Sletiště.

 

Do turnaje jsme vstoupili zápasem s týmem SK Kročehlavy . A i když jsme byli po většinu zápasu lepším týmem, tak zápas pro nás skončil trošku smolnou remízou 2:2, když jsme doplatili na spalování vyložených šancí. Další dva zápasy s týmy SK Kladno modří a Uhelné Sklady Praha pro nás skončili těsnou porážkou 0:1, ale v obou zápasech jsme byli vyrovnaným soupeřem. Poté se již, ale přítočenská mašina začala zahřívat !!!

Přišly výhry nad SK Hřebeč, druhým týmem SK Kladno a týmem Baníku Švermov. Poslední zápas s FK Brandýsek se proměnil v exhibici našeho týmu, když jsme soupeře deklasovali 6:0!!! V celkovém součtu všech výsledků jsme na turnaji obsadili krásné 2.místo a náš hráč Honza Jícha byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje !!!! Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu nejen za celkový výsledek ,ale především za předvedenou hru , technické dovednosti a bojovnost s kterou šli do každého zápasu.

 

Výsledky :

SK Kročehlavy 2:2  (Jícha Jan , Dudáček )

Uhelné sklady praha 0:1

SK Kladno modří 0:1

SK Hřebeč 3:1 (Jícha Jan 3x)

SK Kladno černí 2:0 ( Matoušková , Jícha Jakub )

Baník Švermov 2:0 ( Matoušková , Švub)

FK Brandýsek 6:0 ( Dudáček,Hasalík 2x,Matoušková,Verner,Jícha Jan)

 

Autor: Josef Jindra