Halový turnaj starší přípravky - 16.2.2020

19.02.2020 15:50

Další halová příprava proběhla již tradičně v Unhošti. Na kvalitně obsazeném turnaji se týmy střetly dvoukolovým způsobem každý s každým. Hned v prvním zápase jsme se střetli s favoritem a také vítězem turnaje Vinařicemi. I přes velmi kvalitní a bojovný výkon jsme odešli poraženi, ale i přesto to byl výborný vstup do turnaje z pohledu nasazení a bojovnosti. V další fázi turnaje už se naši hráči vyrovnali s velmi silově a fyzicky vybavenými týmy a většina utkání byla vyrovnaná se střídavými výsledky. V této fázi turnaje náš tým, mimochodem jednoznačně nejmladší, opět prokázal naučené dovednosti a fyzickou připravenost a to i přesto, že někteří hráči měli v nohách odehraný turnaj z předchozího dne.

Určitě další výborná příprava, ale na rovinu,… už se těšíme až kluci budou moci vyběhnout na přírodní trávník!

Všem hráčům děkujeme za předvedené výkony!

 

Složení týmu: Jakub Jícha, Jan Jícha, Terezka Matoušková, Matěj Dudáček, Vojta Žďárský, Kryštof Kadlík, Štěpán Hasalík

 

Střelcem našeho týmu se stal Jan Jícha s 6 střelenými goly

 

V.P- Vinařice 1:4(T.Matoušková)

V.P.- SK Kladno2:0 (J.Jícha 2x)

V.P.- Unhošť-1:2()

V.P.- Lhota- 2:4 (Kadlík 2x)

Vinařice-V.P- 2:1(Jícha J.)

SK Kladno-V.P. -1:1(Hasalík)

Unhošť-V.P. 0:3 (J.Jícha 3x)

Lhota-V.P. 0:0

 

Pořadí turnaje:

1.Vinařice

2.Lhota

3.Unhošť

4.V.Přítočno

5. SK Kladno