Halový turnaj starší přípravky - 1.12.2019

01.12.2019 19:00

Starší přípravka se letos poprvé představila v hale, tentokrát v Unhošti. Turnaje se zúčastnily týmy Unhoště 2x, Hřebče a Vinařic. Systémem  hraným každý s každým 2x.

Jako již tradičně v prvních zápasech si naši hráči ještě užívali dopoledního spaní i v zápasech, což se projevilo v prvních zápasech, týmu chyběl důraz, nasazení a také síla v osobních soubojích. Po třech prohrách přeci jenom došlo ke zlepšení a náš tým se dočkal prvního bodu a také i gólu. Po tomto zápase si náš tým začal také i více věřit, což přineslo i mnoho hezkých a technicky vypracovaných šanci i gólů, proto také druhou polovinu turnaje lze hodnotit kladně.
Opět výborná zkušenost proti fyzicky vyspělejším týmům a dobrá příprava na další halový turnaj ve sportovní hale v Kladně.

Výsledky:
 V.P.- Vinarice 0:3
V.P.- Unhošť M. 0:1
V.P.- Unhošť Ž. 0:1
V.P.- Hřebeč 1:1( Jicha Jan)

V.P.- Vinarice 1:1( Jicha Jan)
V.P.- Unhošť M. 3:0(Matouskova 2x, Jicha Jan)
V.P.- Unhošť Ž. 1:2 ( Jicha Jan)
V.P.- Hřebeč  2:0(Jicha Jan, Matouskova)

 

Konečné pořadí:

 
1.Vinařice
2.Unhošť Ž.
3.Unhošť M.
4.V.P.
5.Hřebeč
 
Autor: Pavel Jícha