Halový turnaj Doksy - 2.3.2019

05.03.2019 16:16

V sobotu 2.3.2019 se náš tým mladší přípravky zúčastnil dost kvalitně obsazeného turnaje na Doksech a přestože jsme se umístili na 4. místě, rozhodně naše vystoupení není neúspěch.

 

Trenér Pavel Jícha vyhodnotil učinkování svého týmu takto:

"V hale na Doksích jsme se zúčastnili turnaje konaného za účasti týmů SK Kladno, Beroun, Louny a našeho týmu. Vzhledem k tomu, že původně přihlášený Rakovník se z turnaje odhlásil, hrálo se dvoukolovým systémem každý s každým. V konfrontaci s již velmi vyspělými týmy se vyskytovali očekávané chyby, na kterých je potřeba zapracovat do budoucna, chyběl nám klid v rozehrávce, tým nepůsobil tak kompaktně (hráči nedodržovali rozestavení) a někdy chybělo i trochu více důrazu. Zase na druhou stranu dobrá zkušenost i pro trenéry; máme na čem pracovat!

Ale našlo by se tam i plno kladných věcí, například výborný výkon našeho brankáře Jonese (Davida Lhoty). Rovněž pak i nasazení hráčů by také stálo za pochvalu.

Celkově jsem velmi rád za účast na takto kvalitním turnaji, ve kterém jsme byli v některých zápasech rovnocenným soupeřem opravdu kvalitním týmům!"

 

Celkové pořadí:

1. Louny

2. Beroun

3. SK Kladno

4. SK Velké Přítočno

 

Výsledky našeho týmu:

V.P. – Beroun 0:0

V.P. - SK Kladno 0:3

V.P. – Louny 0:2

V.P – Beroun 2:1 (Jan Jícha, Václav Verner)

V.P. - SK Kladno 1:4 (Jan Jícha)

V.P. – Louny 1:2 (Jan Jícha)