Finálový turnaj mladších přípravek - Švermov 9.6.2019

16.06.2019 11:06

 

 

"Na perfektně připraveném trávníku Baníku Švermov se v neděli 9.6.2019 odehrál Závěrečný finálový turnaj mladších přípravek ročníku 2010 a mladších, do kterého jsme se díky naším skvělým výkonům z podzimní a jarní části okresní soutěže mladších přípravek,také kvalifikovali. Trošku nám nadělali vrásky omluvenky dvou našich hráčů – brankáře Davida Lhoty a Štepána Hasalíka den před turnajem a tak jsme byli donuceni povolat náhradníky z ročníku 2012,  kteří ale svými výkony určitě nezklamali. A i když jsme si před začátkem turnaje říkali, že si chceme turnaj hlavně užít a předvést pěkný fotbal, tak nás naši chlapci mile překvapili.
Skvěle jsme turnaj odstartovali vítězstvím asi proti nejfotbalovějšímu týmu turnaje, Sokolu Zákolany, uhráli remízu s SK Lhota a pozdějším vítězem turnaje TJ Unhošť. Dokázali jsme porazit mužstva Sokola Hostouň, SK Slaný, SK Stehelčeves. Jediné mužstvo, které nás dokázalo porazit, bylo SK Kladno.
S celkovým součtem 14 bodů jsme bohužel obsadili nepopulární 4.místo, bod za SK Kladno.
Všichni hráči svými  fotbalovými výkony, nasazením a bojovností proti věkově starším a fyzicky vyspělejším soupeřům zaslouží velikou pochvalu!!!!!
Jmenovitě: Honza a Kuba Jíchové, Terezka Matoušková, Mates Dudáček, Kryštof Kadlík, Vašek Verner, Míša Švub.
Skvělá reprezentace přítočenského fotbalu!!!"

Takto pěkně vyhodnotil vystoupení našich dětí asistent trenéra Josef Jindra.

 

 

Další fotky z tohoto vyvrcholení fotbalového jara 2019 najdete na fotowebu Petra Dudáčka.