Doksy „A“ - Velké Přítočno „A“ – 2:1 (0:0)

15.08.2011 21:54

 

Doksy „A“ - Velké Přítočno „A“ – 2:1 (0:0)

Sobota 6.8.2011, 17:00 hod., hřiště Doksy

 

Zápas s papírově silnějším soupeřem vyzníval kupodivu herně lépe pro Přítočno, jemuž ve středu pole hodně pomohla vypůjčená posila David Müller hrající fotbal v Rakousku. Nebyla to však jediná nová tvář v přítočenském týmu. Na postu stopera se objevil rovněž velezkušený borec – Petr Hlaváč. Zkušenosti a zejména lepší fyzická připravenost domácího týmu však nakonec přeci jen zvítězily, i když jen tím nejmenším jednogólovým rozdílem. Až v 90. minutě se po druhé v zápase střelecky prosadil Mařík.

 

Článek J.Nagyho v Kladenském deníku:

Přítočno pořádně protáhlo dokeského favorita

Doksy - Mělo to být jasné vítězství favorita, ale nebylo. Fotbalisté Velkého přítočna favorita z Doks na jeho hřišti pěkně zlobilo a o remízu přišlo až dvě minuty před koncem.

Spasitelem Doks byl stejně jako v úterní přípravě na Velké Dobré Marek Mařík. Tam svým trestným kopem rozhodl, v sobotu dokonce obstaral oba zásahy vítězů. Druhý v 88. minutě.

V úvodní části ale Přítočno bylo lepším celkem. A když ne lepším, tak nebezpečnějším. Mělo čtyři velké možnosti, jenže gól nedalo. Účet otevřel až po obrátce zmíněný Mařík, na jeho trefu ještě odpověděl přítočenský J. Lhota. Ovšem hosté, za které nastoupil jako host i David Müller, přece jen trochu fyzicky odpadli, Doksy si začaly vytvářet šanci za šancí, a byť zahodily nemožné, v závěru přece jen rozhodly.

Doksy - Velké Přítočno 2:1 (0:0). Branky: Mařík 2 - J. Lhota.

 

Sestava (SK V.Přítočno „A“):

Svoboda

Janoušek, Hlaváč, Jícha, Pletánek

Pípal, Zieber, Müller, Senko L.

Lhota J. (60´ Nedvěd), Holeček

 

Branky VP:

55´  Lhota J.        1:1

 

Rozhodčí:

??

 

-JaH-