Den obce 2014

29.06.2014 11:14

 

Sobota 21. června 2014 byla od dopoledních hodin ve znamení oslav Dne obce s tím, že program těchto oslav startoval na fotbalovém hřišti zápasem přítočenských legend doplněných současnými fotbalisty našeho klubu SK Velké Přítočno. Předzápas měla obstarat naše momentální chlouba – tým mladší přípravky. Počet dětí však nebyl vzhledem k právě konané škole v přírodě pro zápas dostatečný a tak na hřiště jako první vyběhli v 10:30 hod. fotbalisté středního, ale i vyššího a mladšího věku. Vhodně nakombinované sestavy naplnily předpoklad kvalitního fotbalu a hlavně krásného sportovního zážitku pro všechny zúčastněné. V týmech se jako vždy objevují tátové se syny a několikaletým standardem je i unikátní trojice Miroslavů Dušků – syn, táta a táta táty (děda).

 

 

Hrál se taktikou nesvázaný fotbal a konečný výsledek 9:9 byl spravedlivý z pohledu obou týmů. Rozhodnout tedy musely penalty, které kopaly všichni hráči včetně brankářů. Proměněné a neproměněné penalty ale stejně nikdo nepočítal, protože to bylo v podstatě jedno, vždyť na plné čáře zvítězila hra zvaná „FOTBAL“!!!

 

 

Ještě dlouho se pak zápas a fotbalové dění obecně rozebíralo u stánku s občerstvením či v průběhu následujícího bohatého programu na Sokoláku, když fotbalisty vystřídali na samotném fotbalovém hřišti pro zbytek dne modeláři se svými rozmanitými okřídlenci.

 

 

Další spousta obrázků z této podařené akce je k dispozici ve fotogalerii.