Černuc „A“ - Velké Přítočno „A“ – 1:2 (0:2)

14.10.2018 19:26

Neděle 14.10.2018, 16:00 hod., okresní přebor

Tvrdý boj na tvrdém hřišti s tvrdým soupeřem …

Oběma týmům chyběli hráči klasické základní sestavy. Domácím jejich nejlepší střelec Maršoun, hostům obránci Jícha s P.Senkem. I tak se dal očekávat ostrý boj celků z čela tabulky (Přítočno první, Černuc třetí) o další soutěžní body. První půle vyšla ale mnohem lépe hostujícímu Přítočnu, které pouze v důsledku neproměnění šancí nevedlo v poločase výraznějším rozdílem. I 0:2 však bylo poměrně příjemné vedení, o které se postaral Šiler po vybídnutí Popelkou a Holeček, který opět, stejně jako v minulém kole, proměnil penaltu po faulu na pronikajícího Měkotu. Jak ovšem byli hosté v první půli ve fotbalovosti dominantní, ve druhé půli se obraz hry změnil. Domácí přidali na důrazu, někdy až za hranici férovosti, a dlouhými centry zaměstnávali přítočenskou obranu. Několikrát se musel Nedvěd v brance hodně činit, aby zabránil Černuci ve skórování. Na druhé straně měli ale také obránci nakonec dost práce, když museli likvidovat útočné výpady hostí. Šiler však již trefil pouze břevno a Měkotovo zakončení buď chytil brankář nebo šla střela vysoko nad. Nic ale nelze útočníků zazlívat. Krocení poskakujícího míče, přihrávky i střely byly na suchém a hodně tvrdém „trávníku“ více než obtížné. S ubíhajícím časem byla hra čím dál více o nakopávaných míčích a jakákoliv kombinace, až na výjimky, vázla. Domácí hrozili prakticky jen tvrdostí a centry, na něž se snažili nabíhat v bezprostřední blízkosti branky. A z takové situace i nakonec vytěžili gól, když po zbytečném faulu téměř u kruhu na půlce hřiště nacentrovali a z „trmy vrmy“ vystřelený a tečovaný míč doplachtil až k tyči za bezmocného Nedvěda. Naštěstí se tak stalo až v 88. minutě a čas na další pokusy o vyrovnání už nebyl. Ze skutečně tvrdého boje tak Přítočno opět vyšlo vítězně a připsalo si další 3 body do tabulky okresního přeboru, což je SUPER!!!

Nedvěd

Pavlíček, Feda (ŽK), Kuba, Salyuk

Popelka, Holeček, Snovický, Senko L. (ŽK)

Šiler, Měkota (ŽK)

42´  Šiler                  0:1

43´  D.Holeček         0:2