Buštěhrad - Velké Přítočno „A“ – 1:5 (1:2)

01.10.2018 09:43

Sobota 29.9.2018, 16:30 hod., okresní přebor

Výsledek jasný. Hra ale až tak rozdílná nebyla!

Buštěhrad se dostal po několika letech opět mezi okresní elitu a prvním rokem tedy znovu hraje okresní přebor. Pro přítočenský tým je to historicky a i díky aktuálním rodinným vazbám velmi zajímavý soupeř. Na rozdílné postavení obou týmů v tabulce však už v 15. minutě poukázal svým prvním gólem v zápase Šiler, na což navázal v 27. minutě, kdy ho před prázdnou brankou našel Popelka, a pak ještě v 71. minutě, kdy zvýšil důležitým gólem na 1:3. Domácí totiž ve 40. minutě snížili na 1:2 a pak chvilku hostům docela zatápěli. Vyrovnání bylo na spadnutí, ale Nedvěd v přítočenské brance byl rozhodně proti. Na Šilerův hattrick (konečně!!!) pak navázal ještě dvěma góly Popelka a bylo definitivně rozhodnuto.

Nedvěd

Pavlíček, Jícha, Kuba, Feda (ŽK)

Salyuk, Holeček, Snovický (ŽK), Senko L. (83´ Hanf)

Šiler (87´ Devera), Popelka

15´  Šiler            0:1

27´  Šiler            0:2

71´  Šiler            1:3

77´  Popelka      1:4

87´  Popelka      1:5