Brandýsek - Velké Přítočno „A“ – 2:3 (0:1)

01.06.2014 08:17

Sobota 31.5.2014, 17:00 hod., okresní přebor

Týmový duch a bojovnost opět slaví úspěch!

Bez bratrů Senků (4 ŽK), Pohlota a Hanzlíka „slepilo“ Přítočno i za pomoci borců z „Béčka“ tým 11-ti bojovníků odhodlaných odevzdat na hřišti v Brandýsku vše. Vítězný sen se začal plnit již v 7 minutě, kdy Zieber zkušeně vyslal do sóla mladíčka L.Kolářského a ten jako starý mazák střelou podél gólmana stanovil skóre prvního poločasu. Další gól se totiž Přítočnu již přidat nepodařilo a domácí svou hrou nijak bránící tým hostí nepřekvapil. Systém dlouhých nakopávaných balónů své ovoce nenesl. Ke gólu tak bylo blíže přeci jen Přítočno, když Holeček uvolnil pět minut před poločasovým hvizdem na vápně Pípala, jehož střela však skončila pouze na tyči. I pro druhou půli zvolili domácí strategii nakopávaných míčů. Jejich tlak se ale zúročil brankou až v 70. minutě, kdy se skóre na chvíli srovnalo, aby hned v 55. minutě proměnil standardku po faulu na Holečka Zieber – 1:2. Ještě veseleji bylo pro přítočenské v 80. minutě, kdy Jícha vybojoval na vlastní půlce míč, vysunul L.Kolářského a ten si zopakoval akci z první půle – 1:3. Po dalších pěti minutách hry zadělali domácí na drama, když ze skrumáže před Svobodou snížili na 2:3. Remíza pak byla skoro na spadnutí, když v 90. minutě trefil Brandýsek z trestňáku ještě tyč. Po neskutečně bojovném a obětavém výkonu hostujícího týmu se však 3 body s definitivou nakonec přeci jen exportovali do Přítočna!

Spilko, Šiler , Pavlíček, Feda

Dušek st., Jícha, Zieber, Pípal

Holeček, Kolářský L.

7´    Kolářský L.        2:1

75´  Zieber                2:2

80´  Kolářský L.        3:3