Běleč – Velké Přítočno „A“ - 3:4 (1:2)

18.06.2017 11:01

Sobota 17.6.2017, 17:00 hod., okresní přebor

Vítězné zakončení úspěšného jara rozhodně potěšilo.

Díky Dnům obce ve Velkém Přítočně, kdy řada hráčů i funkcionářů má své „povinnosti“ ve stánku s občerstvením na Sokoláku, byl trenér Fiman opět postaven do složité situace, s kým že vlastně do Bělče pojede a jak vymyslet sestavu, která by podala optimální výkon a porazila poslední a již jasně sestupující tým soutěže.

I v provizorní sestavě opět Přítočno prokázalo chuť do hry a z Bělče nakonec 3 vítězné body exportovalo, i když zápas to nebyl, jako ostatně všechny letošní zápasy, vůbec lehký. Skóre bylo jako na houpačce, a to již od 6. minuty, kdy se pěkně trefil D.Holeček - 0:1. Radost hostí z vedení však ve 20. minutě pokazil domácí Trousil - 1:1. Ve 28. minutě si šel kopnout za Přítočno penaltu gólman Svoboda a protože ji chladnokrevně proměnil, vedli opět o jeden gól přítočenští. V 58. minutě se však opět prosadil za domácí Trousil a byla to opět remíza - 2:2. 69. minuta byla šťastná pro Pohlota, který zase vrátil hostům vedení - 2:3, aby o pět minut později srovnal za Běleč Fišer. Rozhodující se pro osud zápasu stala 84. minuta, kdy míč naposledy dotlačil do bělečské branky Feda - 3:4. Škoda jen, že si Feda nemohl užít vítězný gól na hřišti až do konce zápasu, neboť hřiště musel pro druhou žlutou kartu v 87. minutě nedobrovolně opustit. Desítka válečníků však přítočenské vedení udržela a vítězství pak mohla odjet v klidu oslavovat na Den obce, kde se juchalo ještě hodně dlouho po půlnoci.

Devera, Pohlot, Feda (ČK), Hanf

Senko P., Janoušek J., Holeček D., Snovický, Senko L. (ŽK)

Slunečko (46´ Holas)

6´        Holeček D.                0:1

28´      Svoboda                   1:2

69´      Pohlot                       2:3

84´      Feda                         3:4