Velké Přítočno - Pchery – 12:2 (4:2)

02.02.2013 16:23

Sobota 2.2.2013, 10:30 hod., umělka Rynholec

Pchery přijeli k zápasu pouze se 7 lidmi a tak museli přítočenští vypomoci a jejich kádr doplnit. Nastoupil za ně léčící se P.Šiler s T.Pavlíčkem. Přítočno bylo jasně od začátku fotbalovější, ale nedařilo se mu tradičně zakončení. A tak se kupodivu všech jako první radovaly z branky Pchery, když si Svoboda v brance Přítočna křikl na dlouhý balón „mám“, ale neměl ho. Šiler na hrotu Pcher tak pohodlně zasunul do prázdné branky. Hned vzápětí ale vyrovnal P.Senko a začalo gólové představení Přítočna. Ještě do poločasu přidalo 3 branky, pcherští už pouze jednu  - po přistrčení Šilera určil podobu půle nestárnoucí legenda Vondrák. Po změně stran bylo na hřišti jen jedno mužstvo a rezignující Pchery jen počítali góly ve své síti. Několikrát došlo k situaci, že 3 přítočenští běželi sami na brankáře. Konečné skóre 12:2 bylo nakonec k pcherským ještě hodně milosrdné.