Velké Přítočno - Klobuky – 2:4 (1:2)

24.02.2014 10:38

Neděle 23.2.2014, 15:30 hod., umělá tráva Rynholec

První přípravné utkání sehrálo Přítočno na rynholecké umělce proti „štice“ 3. třídy sk.B, týmu Klobuk, který má jasně našlápnuto na postup do okresního přeboru. Už v 7. minutě šel po chybě v rozehrávce na půlce sám na gólmana Nedvěda rychlonohý forward Klobuk a bylo to 0:1. Ve 30. minutě to bylo po nedůrazu obránců ve vlastní šestnáctce 0:2. Ve 43. minutě mohlo být ještě hůře, Nedvědova levá ruka však byla dostatečně rychlá a vstřelení gólu zamezila. Hned z protiútoku vznikla šance Ziebera, který se doslova protloukl mezi třemi obránci a z malého vápna stanovil poločasový stav 1:2.

Počátek druhé půle sice patřil Přítočnu, které zásluhou Šilera srovnalo na 2:2, ale pak už tým upadl do letargie a chabým výkonem umožnil klobuckým vstřelit další dva góly. I když kdo ví, jak by se západ vyvíjel, kdyby za stavu 2:3 nepohrdl Hanzlík nabídkou Šilera a z metru nepřestřelil včetně branky a ochrannou síť. Výraznými nedostatky přítočenských, možná danými jistou nerozehraností, bylo zpracování míče a základní jednoduchá přihrávka. Na tom je třeba ještě výrazně zapracovat. Nutno ale přihlédnout i k tomu, že pro zdravotní či pracovní problémy chyběli Jícha, P.Senko a Pohlot.

Sestava (SK V.Přítočno):

Nedvěd

Pípal, Feda, Pavlíček, Pletánek

Vokurka, Zieber, Holeček, Senko L.

Hanzlík, Šiler

Střídáno hokejově: Vitai

44´ Zieber                 1:2

50´ Šiler                    2:2