Velké Přítočno - Chyňava – 2:3 (1:1)

03.03.2014 08:09

Neděle 2.3.2014, 16:00 hod., umělá tráva SK Kladno

Přítočno hned v úvodu zápasu dostalo do vedení Pohlotovou střelou k tyči. Závěr poločasu však patřil Chyňavě, která využila chybnou rozehrávku Přítočna na své obranné půlce hřiště, přečíslila přítočenskou obranu a po skvělé finální kombinaci skórovala prakticky do prázdné branky – 1:1. Nutno však říci, že hra Přítočna byla v některých fázích první půle vcelku pohledná, když se dařilo krátkými přihrávkami vytvářet určitou herní převahu a i několik málo slibných útočných příležitostí. Druhý poločas začalo Přítočno pouze v 10 hráčích. Se zablokovanou krční páteří nemohl pokračovat ve hře Pletánek a chvilku trvalo, než se P.Senko převlékl (původně neměl vůbec hrát a šetřit pochroumané koleno), rozcvičil a mohl nastoupit do hry. To už bylo za stavu 1:3. Ne že by ale hosté využili ke vstřelení dvou branek početní převahy, spíše to bylo nedůsledností v obranné hře Přítočna. Pak se ovšem ale hra znovu vyrovnala, stoper Šiler si dělal stále častěji útočné výlety a z jednoho z nich korigoval skóre razantní střelou z dálky na konečných 2:3.

Sestava (SK V.Přítočno):

Pavlíček, Šiler, Feda, Pletánek (45´ Senko P.)

Pípal, Zieber, Holeček, Chalupa

Pohlot, Senko L.

10´ Pohlot                  1:0

80´ Šiler                     2:3