Velké Přítočno „A“- Žižice – 4:2 (2:0)

17.04.2016 10:23

Sobota 16.4.2016, 17:00 hod., okresní přebor

Zápas jako přes kopírák s tím podzimním v Žižicích!

Přítočenští nutně potřebovali odčinit týden starou domácí prohru s Brandýskem a mělo k tomu skvělou příležitost, neboť do Přítočna zavítalo mužstvo ze spodní části tabulky. Ve prospěch Přítočna navíc svědčil fakt, že spolu v domácím zápase poprvé nastoupili Pavel a Dušan Holečkovi, což byl skutečně historický moment!!! Žižice Přítočno na jaře poměrně jednoznačně pokořilo na jeho hřišti 5:2 a zápas přijel pískat dokonce stejný rozhodčí - F. Choleva. Scénář zápasu měl být tedy daný. A skutečně i byl. Jen první gól zápasu byl proti podzimu o dost rychlejší. Salyukovi se ho podařilo vstřelit již v 1. minutě. I přes herní převahu Přítočna a způsob hry hostí se ale na další gól v síti Žižic čekalo až do 42. minuty, když se těsně před odchodem do šaten trefil předstoper Feda. Poločasové skóre 2:0 dávalo podle papírových předpokladů základ pro jasné ambice domácích v poločase druhém. Stejně jako na podzim ovšem žižičtí vnesli do zápasu pořádnou zápletku, když ve 48. minutě snížili a o 8 minut později dokonce skóre srovnali. To domácí tým sice poněkud rozhodilo, jeho výkon však nakonec přeci jen body přinesl, když deset minut před koncem zápasu strhl opět skóre na stranu domácích L.Senko a pět minut na to výhru pečetil Šiler. Domácí tedy mohli být spokojeni. Samotný závěr zápasu bohužel přinesl ošklivý okamžik, který radost z výhry notně pokazil. Hlavičkový souboj v 89. minutě odnesl domácí Pavlíček ošklivou tržnou ranou na čele stejně jako hostující hráč Toman na levém obočí. Oba hráči zápas nedohráli a putovali na důkladné ošetření ran do kladenské nemocnice.

Senko P., Pavlíček (89´ Devera), Feda, Hanf

Salyuk (30´ Šiler), Zieber, Holeček P., Senko L.

Pohlot, Holeček D.

1´        Salyuk           1:0

42´      Feda              2:0

81´      Senko L.        3:2

86´      Šiler              4:2