Velké Přítočno „A“ - Zichovec – 2:1 pk (1:0)

01.09.2013 13:48

Velké Přítočno „A“ - Zichovec – 2:1 pk (1:0), pen. 3:1

Sobota 31.8.2013, 17:00 hod., okresní přebor

Tým si vzal ponaučení z bídného výkonu v Libušíně a hned bylo na co koukat.

Poprvé si mohl tým Přítočna vyzkoušet zápas na „nově“ vzhlížejícím domácím hřišti, a to hned proti favoritu soutěže, týmu Zichovce. Zápas se hrál hned o začátku v ostrém tempu s mírnou převahou hostujícího celku. Ta však nebyla nic platná v 10. minutě, kdy Zieber lišácky z dálky přeloboval gólmana a poslal domácí do vedení. To si Přítočno udrželo až do 10. minuty druhé půle, kdy gólman Svoboda neudržel míč a dobíhající útočník pak neměl se zakončení problém – 1:1. I přes několik šancí na obou stranách vydržel remízový stav až do konečného hvizdu a na řadu tak přišla novinka – střelba tří pokutových kopů. Jako první si postavil míč na značku pokutového kopu Jícha a i když brankář směr střely vystihl, míč skončil v brance. Úspěšně se s pokutovým kopem následně vyrovnali i Zieber s Holečkem a protože ve druhé sérii borec ze Zichovce přestřelil, Přítočno získalo do tabulky ještě jeden bod nad rámec toho remízového.

Určitě stojí za to shlédnout fotky ze zápasu ve fotogalerii Kladenského deníku.