Velké Přítočno „A“ - Velvary „B“ – 3:4 (1:0)

08.10.2017 20:23

Sobota 7.10.2017, 16:00 hod., okresní přebor

Trapně ztracené vítězství.

Velvary přijely do Přítočna s čistokrevným béčkem a tak každý přítočenský fanoušek doufal, že se konečně zlomí herní trápení a plně se doma zaboduje. O poločasové nejtěsnější vedení se postaral ve 27. minutě Popelka, který využil zmatku ve velvarské obraně po akci D.Holečka (už jeho příležitost volala po gólu) a přihrávce Pohlota, když pohotově nadvakrát dorazil míč do branky. Gólová přestřelka však vypukla od 60. minuty, kdy hosté srovnali, aby Šiler v 68. minutě opět Přítočnu vrátil vedení - 2:1. Velvary však dokonale využívaly oken v domácí obraně a v 74. minutě opět srovnaly. Z pokutového kopu po faulu na svou osobu strhl vedení na stranu Přítočna D.Holeček. Radost však trvala pouze pár minut, konkrétně do 85., kdy hosté znovu vyrovnali, aby v 90. minutě rozhodl dokonáním hattricku hostující Mikš o exportu bodů do Velvar. Domácímu „týmu“ tak zase zůstaly jen oči pro pláč…

Pavlíček, Jícha, Feda, Pletánek

Kasík, Popelka, Holeček D., Senko L.

Pohlot, Šiler

27´  Popelka             1:0

68´  Šiler                   2:1

79´  D.Holeček         3:2