Velké Přítočno „A“ – Tuchlovice „B“ - 3:1 (2:1)

13.05.2017 22:21

Sobota 13.5.2017, 17:00 hod., okresní přebor

Hattrick Dušana Holečka rozhodl zápas!

Do sestavy Přítočna se po nepřítomnosti v minulém zápase opět zařadili bratři Senkové a Pletánek; z důvodu svatby absentoval pouze Pohlot. A protože se navíc hrálo s posledním týmem tabulky, čekalo se tedy, že zápas přinese tak trochu povinné tři body. Naplánovaný scénář se začal naplňovat ve 23. minutě, kdy si Šiler ve vápně dělal prostor pro střelu, jejíž realizaci sice zabránili tuchlovičtí obránci, ale k míči se dostal D.Holeček a ač jeho střela neměla gólové parametry, k překvapení všech skončila přeci jen v síti - 1:0. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat a měl v něm prsty tentýž střelec - 2:0. Kdyby hosté nesnížili v 35. minutě z penalty, dalo by se říci, že zápas měl jednoznačný průběh. Ale …, jednobrankové vedení není nikdy jisté. Zvláště, když se Tuchlovice párkrát dostaly přes jinak skvělou obranu Přítočna až do zakončení a musel tak „čarovat“ Svoboda statečně hájící domácí svatyni. Naštěstí hosté domácím k udržení vedení v zápase pomohli, když se v 61. minutě po druhé žluté za zbytečné přidržení hráče za dres nechal vyloučit tuchlovický Holan. Ač pak mělo Přítočno rozhodně více ze hry, gólovou tečku v zápase si nechal D.Holeček až na 90. minutu, kdy zkušeným obstřelením brankáře dokonal svůj hattrick a pečetil další domácí vítězství přítočenského týmu.

Pavlíček, Jícha, Feda, Pletánek

Senko P., Snovický, Holeček D. (ŽK), Salyuk (ŽK), Senko L. (ŽK)

Šiler

23´      Holeček    1:0

24´      Holeček    2:0

90´      Holeček    3:1