Velké Přítočno „A“ – Tuchlovice „B“ – 1:7 (1:2)

28.09.2011 20:25

Sobota 28.9.2011, 16:30 hod., okresní přebor

Kdyby Přítočno v první dvacetiminutovce, kdy se hrál z jeho strany pohledný fotbal, proměnilo alespoň polovinu šancí, zápas by se pravděpodobně vyvíjel jinak, než jak nakonec dopadl. První a poslední gól přítočenských trefil z penalty po faulu na Holečka Jícha. Nedůrazná obrana a orientace na hru dopředu však umožnila hostům do poločasu nejen výsledek vyrovnat, ale jít dokonce do jednobrankového vedení.

I ve druhém poločase hrálo Přítočno více dopředu. Navíc v obranné činnosti nebylo vůbec důrazné, a tak dostalo po zásluze nášup. Dalších pět gólů jako přes kopírák musel smutný Svoboda lovit ze své sítě. Hostům stačilo vždy ubránit útočnou akci domácích a míč napálit dopředu. Tam už se útočníci vždy rychlostně prosadili. Skvělý výkon navíc předvedl jejich brankář Zelenka. Některé jeho zákroky přiváděly domácí tým až k zoufalství.

Výsledek je rozhodně pro Přítočno námět na zamyšlení. Fotbal je kolektivní hra a herní výpadky některých individualit odůvodňované například poněkud protáhlou oslavou čehosi ... je ránou pod pas všem ostatním.  Tak snad výsledek 1:7 bude dostatečným ponaučením.

Hráský, Hlaváč, Šiler (ŽK), Senko P. (65´ Hanf)

Pípal (70´ Pavlíček (ŽK)), Zieber, Holas, Senko L. (75´ Vitai)

Jícha, Holeček

15´  Jícha                   1:0