Velké Přítočno „A“ – Sparta Kladno – 5:5 (2:3)

04.02.2012 17:53

Sobota 4.2.2012, 10:15 hod., umělka Rynholec

Tým Přítočna se již chystal k odjezdu na zimní soustředění v Jizerských horách, přesto stihl ještě odehrát další přípravný zápas. Na kvalitní umělce mu byl za poměrně tuhého dopoledního mrazu soupeřem tým Sparty Kladno. Opět se ukázalo, že dopolední zápasy přítočenským příliš nesedí. Než se totiž na hřišti rozkoukali, vedla Sparta 0:3. Logicky tedy muselo padnou pár ostrých slov, po kterých se teprve začalo hrát nebezpečně i před brankou soupeře, který byl do té doby jasně na koni. Do poločasu se stihl dvakrát střelecky prosadil Holeček - poprvé po samostatném průniku a chytrém obstřelení vyběhnuvšího gólmana, podruhé pak hlavou po parádním dalekonosném centru Pletánka.

Ve druhé půli se znovu nejdříve prosadila Sparta, aby pak Přítočno srovnalo stav na 4:4 důrazným Jíchou a následně tečovanou střelou Ziebera. Spartě se však znovu podařilo dát jeden gól navrch, i když už její hra nebyla zdaleka tak nebezpečná jako v úvodu prvního dějství. Přítočnu se ale nakonec podařilo znovu stav srovnat, když se ve skrumáži na malém vápně nejlépe zorientoval L.Senko – 5:5.

Hráský, Hlaváč (45´ Vokurka), Holas, Pletánek

Pípal (45´ Senko L.), Zieber, Jícha, Senko P.

Šiler, Holeček

30´ Holeček        1:3

35´ Holeček        2:3

50´ Jícha            3:4

60´ Zieber           4:4

80´ Senko L.       5:5