Velké Přítočno „A“ – Slovan Kladno „A“ – 2:1 (1:0)

26.03.2011 17:59

Sobota 26.3.2011, 15:00 hod., okresní přebor

Do prvního zápasu jarní části okresního přeboru vlétlo lépe domácí Přítočno, které hned z první akce vytěžilo vedení 1:0. To když hostující obranu přelstil přesným prostrčením na rozběhnutého Jíchu J.Lhota a na lobovaný míč pak už neměl brankář Slovanu šanci dosáhnout. Do poločasu se pak hra odehrávala spíše ve středu pole a byla znát jistá nerozehranost na přírodním povrchu, jež svou kvalitou bohužel kráse fotbalu nepřidával.

V úvodní části druhého poločasu se opět po přiťuknutí J.Lhoty prosadil Jícha, který z velkého vápna umístil svou střelu tentokrát k tyči a bylo to 2:0. Hosté však ani za tohoto stavu nesložili zbraně a když se jim podařilo snížit na 2:1, doslova jim narostla křídla. Při domácím týmu pak několikrát stálo štěstí, hosté nastřelili břevno, nicméně vyrovnat se jim už nepodařilo.

Dušek, Šiler, Pavlíček, Přerost

Senko P. (50´ Janoušek), Zieber, Holeček, Maňkoš M.

Jícha, Lhota J. (80´ Senko L.)

3´   Jícha            1:0

55´ Jícha            2:0