Velké Přítočno „A“ – Slovan Kladno – 5:0 (2:0)

16.11.2013 17:41

Sobota 16.11.2013, 13:30 hod., okresní přebor

Šilerův další hattrick a chvályhodný výkon celého týmu.

Rozloučení s podzimní části soutěže nemohlo Přítočnu vyjít lépe. Domácí tým, doposud se lopotící v tabulce okresního přeboru na druhém místě od konce, si hravě poradil s týmem z protipólu tabulky a po vedoucích Zlonicích sebral body i druhému v tabulce Slovanu Kladno. Střelecký koncert začal ve 20. minutě Šiler a pět minut před poločasem přidal k tomu prvnímu ještě jeden kousek. Domácí obrana slušně eliminovala útočné akce hostí a skvělý výkon opět podal i brankář Svoboda. Když pak v 55. minutě přidal další gól Šiler, vypadalo to se Slovanem už hodně špatně. Hosté sice zaznamenali dvě nastřelené tyče, ale na nic víc se nezmohli. Tyč ostatně nastřelil v 70. minutě i hodně agilní Holeček, který svým „zaslouženým“ prvním gólem v sezóně zvýšil v 75. minutě náskok domácích už na 4:0. Na kulatých 5:0 pak zarovnal střelecký účet Přítočna dorážkou po rohovém kopu Feda. Kalich hořkosti si Slovan vypil až do dna, když v 85. minutě lapil k radosti všech přítočenkých hráčů a příznivců Svoboda penaltu hostujícímu snajprovi Rácovi.

Fotky ze zápasu jsou k vidění ve fotogalerii Kladenského deníku (od fotky č. 20).