Velké Přítočno „A“ – Slovan Kladno – 4:0 (3:0)

19.10.2014 09:20

Sobota 11.10.2014, 16:00 hod., okresní přebor

Další parádní jízda za 3 body!

Zápas proti sobě svedl týmy, které sousedí v tabulce a dělí jev ní pouhé dva body. Herní projev a hlavně výsledek zápasu tomu ale vůbec neodpovídal. Destrukci nadějí Slovanu na slušný výsledek začal v 18. minutě gólovým zápisem Holeček. A akce to byla parádní. Zieber píchnul balon obloučkem za obranu, kde Holeček bez přípravy z jedné pálil přesně – 1:0. Ve 30. minutě opět Holeček v akci. Tentokrát si seběhl zleva na hranici šestnáctky a přízemní ranou na bližší tyč měnil skóre podruhé – 2:0. Ve 46. minutě zachytil nepřesnou rozehrávku hostující obrany Feda, sám se dostal až do zakončení, ale jeho střelu gólman vyrazil. Dorážka hlavou se sice do branky dostala, ale míč ještě před brankou ztečoval v ofsajdovém postavení stojící Holeček, takže gól neplatil. Domácí se ale do poločasového hvizdu přeci jen gólu dočkali. To když Šiler lišácky prohodil míč ve vápně na Pohlota, který si věděl s míčem rady – 3:0. V 55. minutě mohl Pohlot opět skórovat, jeho střela z bezprostřední blízkosti však trefila jen vyběhnuvšího gólmana do nohy. V 62. minutě pak odpustil hostům rozhodčí jasnou penaltu po faulu na pronikajícího Holečka. V 77. minutě se ovšem dopustil školáckého přestupku Pohlot tím, že zakopl míč po odpískaném faulu a protože už jednu ŽK měl, musel se odporoučet do sprch. I v deseti ale Přítočno válelo a v 79 minutě skórovalo počtvrté. Zieber se ocitl sám s míčem na vápně, měl dostatek času si míč srovnat a přesně zamířit. Jeho levačka je v podobných situacích téměř neomylná, takže 4:0. Nutno podotknout, že i Slovan si nějaké šance vypracoval, ty ale s přehledem a bravurou likvidoval zkušený Janoušek zaskakující v bance Přítočna za pracovně absentujícího Svobodu.

Janoušek

Senko P. (45´ Pípal), Šiler, Jícha, Feda

Salyuk, Jiránek (ŽK)(65´ Pavlíček), Zieber, Senko L. (85´ Kolářský L. (ŽK))

Holeček (89´ Landa (ŽK)), Pohlot (ŽK/ČK)

18´      Holeček         1:0

30´      Holeček         2:0

55´      Pohlot            3:0

79´      Zieber            4:0