Velké Přítočno „A“ – Slaný „B“ – 0:2 (0:0)

19.10.2013 21:36

Sobota 19.10.2013, 15:30 hod., okresní přebor

Oslabená parta bojovníků na body nedosáhla …

Už od úterý řešil trenér Kremláček velký rébus, koho postavit do zápasu se zkušeným týmem Slaného. Ze standardní sestavy totiž vypadli Pavlíček (trest za 4 ŽK), bratři Senkové (zranění), Holeček (bolavá záda), Pletánek (pracovní povinnosti) a Zieber. Navíc Jícha řešil problémy s nataženým svalem a bylo otázkou, jak dlouho na hřišti vydrží. Nakonec se ale hrál nad očekávání pohledný fotbal, při kterém narychlo poskládaný domácí tým doháněl zkušenost hostí nasazením a bojovností. Škoda jen, že ve 25 minutě nemířil Pohlot přesněji po akci Vitaie, když před ním doslova zívala odkrytá branka soupeře. Hosté to potrestali ihned na začátku druhé půle, kdy po chybě obrany trefili Svobodovu branku přesně k tyči – 0:1. Neutuchající bojovnost domácích přinesla několik pološancí a několik přetažených centrů, ale vyloženou šanci bohužel ne. Otevřenou obranu Přítočna, které se mocně snažilo o vyrovnání, ztrestali v 85. minutě hosté bohužel ještě jednou a bylo hotovo – 0:2. I tak si ale domácí tým zaslouží za předvedený výkon uznání – rozhodně tedy palec nahoru!!!