Velké Přítočno „A“ – Pchery – 7:2 (2:1)

21.04.2013 10:42

Sobota 20.4.2013, 17:00 hod., okresní přebor

Hosté si odvezli slušný nášup.

Ačkoliv si Přítočno vytvářelo hned od úvodu zápasu spoustu gólových příležitostí a již v 10. minutě ho poslal do vedení agilní Šilhan, o dělení bodů nebylo v průběhu první půle zdaleka rozhodnuto, zvláště když se hostům podařilo zanedlouho po Šilhanově zásahu skóre srovnat. Naštěstí pro Přítočno Šilhan zaúřadoval do přestávky ještě jednou po Zieberově ideální přihrávce do běhu a zkušeném obstřelení jinak výtečného gólmana hostí a stanovil tak poločasový výsledek 2:1. Do druhého dějství pak nastoupil do útoku Jícha, který i přestože šetřil natažený sval, zápas svým hattrickem rozhodl, když se v šancích orientoval lépe, než jeho spoluhráči v prvním dějství. Hosté sice vstřelili ještě jeden gól, tečku v gólové kanonádě však udělalo Přítočno po krásné kombinaci Ziebera s P.Senkem.

Senko P., Šiler, Pavlíček, Pletánek (75´ Brázdil)

Šilhan (ŽK) (70´ Pucholt M.), Zieber, Feda (80´ Sklenička), Senko L.

Vitai (45´ Jícha), Holeček

10´ Šilhan       1:0

45´ Šilhan       2:1

55´ Jícha        3:1

60´ Zieber      4:1

75´ Jícha        5:1

80´ Jícha        6:1

85´ Senko P.  7:2