Velké Přítočno „A“ – Pchery – 7:0 (4:0)

06.05.2012 09:59

Sobota 5.5.2012, 17:00 hod., okresní přebor

Přítočno navázalo na velmi kvalitní výkon předvedený zejména v prvním poločase minulého zápasu na Slovanu a ve 12. minutě bylo o vítězi klání týmů se stejným bodovým ziskem v tabulce okresního přeboru v podstatě rozhodnuto. Slátaná sestava hostí přijela do Přítočna bez zjevných ambicí a na hřišti to bylo hodně znát. Aktivní kombinační hra Přítočna přinášela jednu gólovou příležitost za druhou, čistých gólovek bylo nakonec v celém zápase 16, i když nakonec „pouze“ 7 jich bylo přetaveno na gól. I tak si domácí příznivci zcela jistě užili, neboť notná část předváděných akcí byla jak z fotbalové učebnice.

Kanonádu začal již v 10 minutě po přiťuknutí Holečka Pletánek, který přesně mířenou placírkou obhodil pcherského gólmana poprvé. Podobně zakončoval 2 minuty po té Šiler a i když si gólman na míč sáhl, gólu nezabránil. Ve 30. a 32. minutě zaznamenal dva slepené góly Holeček. Při prvním ho vysunul do samostatného náběhu Šiler a při druhém přehodil vyběhnuvšího gólmana vysokým obloukem zpoza šestnáctky – 4:0.

Druhý poločas přinesl méně gólů než ten první, zato šancí bylo požehnaně, a to i přesto, že Přítočno přeci jen trochu polevilo v pohybu. Proto až v 65. minutě navyšoval skóre Zieber, v 78. dokonal svůj hattrick Holeček a v 84. stanovil konečné skóre 7:0 L.Senko.

Hosté si za celý zápas vytvořili snad jen jednu šanci, to když střídající Vondrák naservíroval míč svému spoluhráči na malé vápno. Ten však podtrhl zmar pcherských tím, že místo vstřelení gólu promáchl nohou doprázdna.

Senko (60´ Dušek), Hráský, Pavlíček, Pletánek

Pípal (45´ Vitai), Zieber, Jícha, Senko L.

Šiler, Holeček

10´ Pletánek              1:0

12´ Šiler                    2:0

30´ Holeček               3:0

32´ Holeček               4:0

65´ Zieber                  5:0

78´ Holeček               6:0

84´ Senko L.              7:0