Velké Přítočno „A“ – Novoměstský „A“ – 6:2 (3:1)

07.06.2015 16:03

Sobota 6.6.2015, 10:00 hod., okresní přebor

Plný bodový zisk na počest „Šílovy“ svatby.

Z důvodu konání svatby přítočenského Petra Šilera byl zápas přeložen na dopolední hodinu, což se ukázalo jako dobrý tah vzhledem k počasí, které odpoledne bylo skutečně pekelně horké, a rovněž vzhledem ke skutečně vydařené svatební hostině a následnému slavnostnímu reji v přítočenském kulturáku. Ale první na řadu přišel v 10 hod. fotbal a ten bylo potřeba zodpovědně odehrát. Papírové prognózy se začaly plnit hned v úvodu utkání a Přítočno bylo jednoznačně lepším týmem. Skóre strhlo na svou stranu poměrně brzy zásluhou bratří Senků. Patrik míč zatáhl do vápna a téměř na brankové čáře našel Lukáše, který neměl s dorážkou problém. Další zásah měl na svědomí krásně naběhnuvší Pípal, když sólo z půlky hřiště zakončil s přehledem k pravé tyči. Na 3:0 pak zvyšoval po zpětné přihrávce na penaltu P.Senka levačkou Zieber. Do půlky se podařilo hostům také přeci jen vstřelit gól, když využili rychlého brejku a přečíslení v domácím pokutovém území. Druhá půle byla v podstatě kopií té první, herně i výsledkem. Góly domácích, kteří skoro celý druhý poločas hráli pouze proti deseti (ČK obránce Nova), padly ve dvou případech z penalty, vždy po faulu na hrotového bijce Jíchu. Tu první proměnil Zieber, druhou obránce Pletánek, který se rovněž nemýlil a přesnou střelou těsně k tyči stanovil skóre již na 5:1. Poslední gól domácích zařídil P.Senko, který využil chyby hostujícího gólmana a doběhl s míčem až do sítě. První úkol dne byl tedy splněn a zbývalo poprat se ještě s úkolem druhým – řádně oslavit „Šílovu“ svatbu. Ani to ale nebyl pro přítočenské fotbalisty problém …

Sestava (SK V.Přítočno):

Senko P., Hráský, Feda (ŽK), Pletánek

Janoušek J. (60´ Kolářský L.), Zieber, Holeček (ŽK), Senko L. (80´ Janoušek T.)

Jícha, Pípal

10´ Senko L.             1:0

25´ Pípal                  2:0

35´ Zieber                 3:0

60´ Zieber                 4:1

70´ Pletánek             5:1

85´ Senko P.            6:2