Velké Přítočno „A“ – Lidice „A“ – 5:2 (2:0)

25.05.2014 08:27

Sobota 24.5.2014, 17:00 hod., okresní přebor

Dvěma rychlými góly nasměroval Holeček Přítočno k vítězství!

Lidice byly v tabulce okresního přeboru bod za domácím Přítočnem a musí se rvát o každý bod, aby se vyhnuly minimálně baráži. Měly to ale těžké, protože přijely k zápasu bez dvou vykartovaných a jednoho zraněného hráče základní sestavy. Navíc do zápasu nevkročily šťastně, když se domácí zásluhou Holečka a Pohlota už po 6 minutách hry dostali do dvoubrankového vedení. Lidice si ale mohly polepšit v 21. minutě, kdy za ruku v šestnáctce kopaly penaltu. Přítočenský Svoboda ale nepřipustil drama a penaltu s přehledem lapil. I přes nepříznivý stav Lidice bojovaly a dalo by se říci, že po zbytek poločasu měly více ze hry a dostávaly se i díky nepřesným rozehrávkám a individuálním chybám domácích do slušných šancí. Skóre se ale měnilo v 51. minutě opět ve prospěch domácích, kdy Holeček stanovil skóre na 3:0. Jisté naděje svitly hostům vzápětí. To lehce tečovaný centr proplachtil kolem bezmocného Svobody až do branky – 3:1. Pak ovšem zaúřadovala levačka Ziebera, který snad z třiceti metrů vymetl z volného přímého kopu vzdálenější šibenici – 4:1. Do šibenice se trefili i lidičtí po nedorozumění domácí obrany a váhání s odkopem míče ve skrumáži po rozehraném rohu – 4:2. Výsledné skóre ale stanovil opět domácí Zieber, tentokrát střelou z trestného kopu na bližší tyč – 5:2.

Senko P., Jícha (ŽK), Pavlíček, Feda

Pípal (75´ Kolářský L.), Zieber, Šiler, Senko L.

Pohlot, Holeček

4´   Holeček              1:0

6´   Pohlot                2:0

51´ Holeček              3:0

73´ Zieber                 4:1

89´ Zieber                 5:2