Velké Přítočno „A“ – Lidice „A“ – 4:3 (1:1)

05.03.2012 22:00

Neděle 4.3.2012, 15:00 hod., umělka Rynholec

Předzápas dalšímu přípravnému klání borců Velkého Přítočna obstaralo SK Kladno soubojem s Teplicemi „B“, když soupeřem jim byly o třídu výš hrající Lidice. Úvod zápasu tomu také zjevně odpovídal. Chytře hrající Lidice využívaly zkušeností svých ostřílených borců a obrana Přítočna se musela notně otáčet, aby se skóre nezačalo pro ně nelichotivě rozrůstat. Zůstalo tak nakonec u jediného gólu Lidických, na který navíc dokázal ještě do poločasu odpovědět dorážkou po střele Šilera Pípal.

Druhý poločas už byl na góly bohatší. Nejdříve opět úřadovaly Lidice, které skórovaly hned dvakrát v rychlém sledu za sebou. Pak, ale polevily, možná i vinou odstoupení špílmachrů Pavelce a Radosty, a tak se začalo více prosazovat i Přítočno, za které se postupně prosadil dvakrát Šiler a jednou Vitai – 4:3. Kdyby ale Lidice v samotném závěru zápasu nezahodily několik jasných příležitostí, mohl být výsledek zcela opačný.

Tým Přítočna mohl být sice s výsledkem spokojen, ale předvedená hra rozhodně nepotěšila oko diváků, natož trenérů. Útěchou může být snad jen to, že pro virózu či lehká zranění se raději šetřilo několik hráčů základního kádru – P. Senko, Holeček, Jícha a Hanf.

Svoboda (45´ Nedvěd)

Dušek, Hráský, Pavlíček, Pletánek

Vokurka (35´ Vitai), Zieber, Holas, Senko L.

Šiler, Pípal

30´ Pípal           1:1

55´ Šiler            2:3

70´ Vitai            3:3

80´ Šiler            4:3