Velké Přítočno „A“ – Libušín – 4:2 (1:1)

15.05.2011 09:56

Sobota 14.5.2011, 17:00 hod., okresní přebor

Promluva trenéra do duše hráčů, změna základní sestavy a úplně jiný přístup ke čtvrtečnímu tréninku. To vše se promítlo pozitivně do výkonu Přítočna v duelu s Libušínem a kdyby přítočenští zvládali ještě o něco lépe koncovku, tak zejména ve druhém poločase mohli nastřílet s přehledem minimálně dalších 5 gólů. Příležitosti k tomu rozhodně byly.

První gól zápasu padl poměrně rychle, a to z penalty, kterou po zákroku na pronikajícího Holečka s jistotou proměnil Jícha a trochu tak mohly povolit nervy domácích borců. Na problémy si ovšem Přítočno zadělalo 2 min. před přestávkou, kdy se nesoustředilo na bránění a řešilo zákrok gólmana Svobody na útočníka Libušína z předešlé akce. Dva hráči hostí na malém vápně bez patřičného počtu obránců byl průšvih a bylo srovnáno – 1:1.

Ve druhé půli však Přítočno notně přidalo a skvěle hrajícím Hanfem otočilo skóre opět ve svůj prospěch. Na 3:1 následně zvýšil Holas, když jeho střelu ztečoval obránce do protipohybu brankáře, který tak neměl šanci vůbec zasáhnout.

Libušín mohl ještě zdramatizovat zápas zahrávanou penaltou. Svoboda však byl proti dramatu, penaltu vyrazil a dorážka šla nad jeho bránu.

Důrazem v souboji s brankářem a obráncem Libušína pak podtrhl skvělý výkon celého týmu M.Maňkoš – 4:1. Gól Libušína ze skrumáže v malém vápně nic už neřešil.

Přítočno tak snad udělalo tečku za nepovedenými výkony z minulých kol a zbylé zápasy soutěžního ročníku 2010/2011 odehraje důstojně opět v roli týmu patřícího na čelní pozice tabulky okresního přeboru.

Kostka (ŽK), Šiler (ŽK), Pavlíček, Senko P. (65´ Senko L.)

Maňkoš M., Zieber, Holas (65´ Dušek), Hanf

Holeček (ŽK), Jícha

10´      Jícha             1:0

55´      Hanf              2:1

60´      Holas            3:1

75´      Maňkoš M.    4:1