Velké Přítočno „A“ – Libušín – 4:1 (3:0)

01.05.2013 20:58

Středa 1.5.2013, 17:00 hod., okresní přebor

Střelecký apetit Přítočna neotupil ani Libušín, ani pálení čarodějnic!

Tým Přítočna se veze na vítězné vlně a zejména v prvním poločase přehrával hosty zcela jednoznačně svou chytrou kombinační hrou, ale i důrazem a v důsledku toho byl lepší i v počtu vstřelených branek. Již v 10. minutě otevřel skóre křižnou střelou z pravého rohu velkého vápna Zieber – 1:0. O 10 minut později zvýšil na 2:0 po krásné kombinaci Jícha, kdy se z půlky míč dostal na tři doteky po ose Zieber – Šilhan – Jícha až za záda hostujícího gólmana. I ve třetím góle měl prsty Zieber a Jícha. První jmenovaný nezištně přihrával, druhý pak přesně střílel – 3:0. Hosté se ke Svobodově brance dostávali jen sporadicky a vůbec ne nebezpečně, i když jednou orazítkovali tyč domácí branky. Druhý poločas už tolik fotbalové krásy nepřinesl. Nejdříve Libušín snížil po Šilerově špatném odhadu odskoku míče na postu stopera, pak se ovšem přesunul na hrot rozběhat uštědřeného koňara a své zaváhání napravil technickou střelou k tyči – 4:1.

Senko P., Šiler, Pavlíček, Pletánek

Šilhan (ŽK), Zieber, Holeček (ŽK), Senko L.

Jícha, Feda (80´ Vitai)

10´ Zieber     1:0

20´ Jícha       2:0

35´ Jícha       3:0

70´ Šiler        4:1