Velké Přítočno „A“ - Kročehlavy – 4:3 (2:0)

06.11.2016 10:32

Sobota 5.11.2016, 14:00 hod., okresní přebor

Důležité domácí vítězství!

Psychiku domácího týmu notně podpořilo vítězství v Černuci a proto si přítočenští v zájmu napravení si reputace před vlastními fanoušky po dvou nepodařených domácích zápasech (Družec, Lidice) věřili i na Kročehlavy. Těžký terén sice zvlášť hbitou hru a kdovíjaké kombinace neumožňoval, přesto byl k vidění slušný fotbal a sem tam i nějaká povedená útočná akce. V první velké příležitosti se díky vybojování míče před hranicí šestnácky ocitl Pohlot a ačkoliv brána před ním chvíli doslova zívala, jeho střelu se podařilo hostujícímu gólmanu vytlačit nad branku. Naštěstí pro Přítočno si na perfektně kopnutý roh naběhl Šiler a jeho hlavička byla nekompromisní - 1:0. Samotný Pohlot si spravil chuť těsně před poločasovým hvizdem, kdy krásně přeloboval z vápna vyběhnuvšího gólmana. Lepší tečku za prvním poločasem si Přítočno nemohlo přát. Bohužel hned v úvodu druhého dějství se za hosty prosadil veterán Rolný, aby vnesl do zápasu ještě nějakou zápletku. Do pohody se domácí ale vrátili v 56. minutě, kdy zásluhou vynikající práce s míčem v podání Šilera a jeho chytrého zakončení umístěnou placírkou k tyči narostlo skóre na 3:1. V tu dobu jako by si vzaly obrany obou týmu dovolenou a gólová přestřelka pokračovala. Za tři minuty totiž hosté opět kontrovali a bylo to zase pouze gól - 3:2. To se však nelíbilo D.Holečkovi a tak v 62. minutě vrátil opět domácímu týmu dvoubrankový náskok. Nic už na vítězství nezměnila ani korekce Kročehlav v samotném závěru zápasu, neboť ihned po vstřelení dalšího kontaktního gólu se pískal konec.

Devera, Jícha, Feda (ŽK) (73´ Plecitý L.), Pavlíček

Senko P. (ŽK), Holeček D., Salyuk, Senko L.

Pohlot, Šiler (ŽK) (86´ Kolářský)

28´      Šiler               1:0

45´      Pohlot            2:0

56´      Šiler               3:1

62´      Holeček D.      4:1