Velké Přítočno „A“ – Kablo Kročehlavy – 2:1 (1:0)

27.04.2013 22:34

Sobota 27.4.2013, 17:00 hod., okresní přebor

Holečkovy dva kanadské body zajistily tři body do tabulky!

Perfektní, soustředěná a téměř bezchybná obrana dirigovaná z postu stopera Petrem Šilerem byla základním kamenem plného bodového zisku v zápase s protivníkem, který byl v tabulce okresního přeboru o jednu příčku výše, než domácí tým. Ten vstoupil do zápasu solidně, když Holeček již v 10. minutě přehodil Pergla v brance hostů – 1:0. Stav se mohl v následujících minutách mnohem výrazněji otočit ve prospěch Přítočna, samostatné útočné nájezdy na branku hostí však skončily bezúspěšně. Druhou půli začalo naopak mnohem lépe Kablo a Přítočno se první desetiminutovku jen bránilo. Pak se ale opět dostal ke slovu Holeček, který centrem našel ve vápně Fedu a ten se hlavou nemýlil – 2:0. Aktivita se pak přelévala z jedné strany na druhou a mnoho šancí si ani jeden z týmů nevytvářel. Kablo však přeci jen ještě vykřesalo jiskru naděje, když po nenápadné akci po pravé straně a centru na nikým nehlídaného útočníka korigovalo na rozdíl jednoho gólu. Přítočno však zápas zvládlo, hru mělo až do konce pod kontrolou, někdy i za cenu odkopu míčů na vysoké topoly kolem hřiště.

Senko P., Šiler (ŽK), Pavlíček, Senko L. (ZK)