Velké Přítočno „A“ – Kablo Kročehlavy – 1:5 (0:1)

24.04.2011 08:33

Sobota 23.4.2011, 17:00 hod., okresní přebor

Dalším velkým zklamáním bylo vystoupení domácích hráčů v zápase s o jednu příčku níže v tabulce umístěným týmem Kablo Kročehlavy. Celý zápas měli hosté navrch v rychlosti, kombinacích, důrazu a hlavně chuti hrát fotbal. Zaslouženě se také ujali vedení v zápase, i když trochu se štěstím, když křížná střela z naprosto nenápadné akce zapadla k pravé tyči gólmana Svobody. Do poločasu se skóre neměnilo. A nemělo ani v podstatě z čeho se měnit. Do jediné šance domácích se dostal P.Senko, který však z hranice pokutového kopu přestřelil vysoko nad.

Začátek druhého poločasu se přeci jen domácí Přítočno trochu osmělilo ve hře dopředu a po sérii faulů v šestnáctce Kabla se pískala penalta. Tu s přehledem proměnil Zieber – 1:1. Hned z protiútoku však hosté znovu zahrozili střelou, která skončila těsně vedle domácí branky. V tu dobu už opět Kablo jasně vládlo hře a postupně nasypalo bezradným domácím další 4 góly. Ještě, že přišel konečný hvizd rozhodčího, protože Kablo bylo zjevně při chuti a zcela jistě by skóre narostlo na ještě výraznější rozdíl. Domácí se budou muset nad svým výkonem hodně, hodně zamyslet!

Hráský, Šiler, Kostka, Dušek

Maňkoš M., Zieber, Holas, Senko L. (45´ Hanf)

Holeček, Senko P. (70´ Pavlíček)

60´ Zieber            1:1