Velké Přítočno „A“ – K. Žehrovice „A“ – 3:4 pk (1:1)

08.06.2014 15:44

Sobota 6.7.2014, 17:00 hod., okresní přebor

Čtyřicátý bod ve třiceti stupních!

Hosté ještě před zápasem trápila hrozba barážové povinnosti, dvěma získanými body ji však s definitivou zažehnali. Museli o ně ale sakra bojovat, přestože již v 16. minutě po rohu skórovali. V 36. minutě ale gólově odpověděl „tank“ Šiler, který sprintoval s obráncem na zádech přes půl hřiště a šikovně prohodil vyběhnuvšího gólmana – 1:1. Hned na to skvělou nečekanou střelou orazítkoval břevno L.Kolářský a brankáře nechal vyniknout v další akci po hlavičce Šiler. V samém závěru poločasu mohli hosté vstřelit svou druhou branku, a vlastně ji i vstřelili, po konzultaci s čárovým asistentem Kamilem Cihelkou ji ale hlavní rozhodčí neuznal pro ofsajdové postavení skórujícího hráče. Skóre se tedy měnilo zase až ve druhém poločase. Nejdříve Zieber zvýšil na 2:1 a v 62. minutě si zopakoval sprintérský souboj přes půlku hřiště opět Šiler, a opět s úspěšným koncem – 3:1. Zdálo se být rozhodnuto, jenže nebylo. Bojovní hosté vydřeli kontaktní gól, aby 10 minut před koncem skóre srovnali. Na řadu tedy přišli pokutové kopy. Za domácí proměnili Zieber, Šiler a se štěstím i Holeček. Hosté rovněž třikrát uspěli. Ve čtvrté sérii rozhodla Pavlíčkem neproměněná penalta, když gólman Žehrovic vystihl směr střely a míč vyrazil.

Fotky ze zápasu je možné shlédnout ve fotogalerii Kladenského deníku.