Velké Přítočno „A“ – Hrdlív „A“ – 3:1 (2:1)

06.04.2013 19:28

Sobota 6.4.2013, 16:00 hod., okresní přebor

Bojovnost mladých na těžkém terénu slavila úspěch!!!

Fotbalové jaro konečně oficiálně začalo, což se ovšem dosud nedalo říci o jaru z meteorologického pohledu. Teplota lehce nad bodem mrazu a rozbahněný terén nemohly přinést pro několik desítek prokřehlých diváků mnoho fotbalových zážitků. Rozhodovala tedy bojovnost a fyzická připravenost. Nasazení ihned od úvodu zápasu předvedlo na vyšší úrovni než soupeř domácí Přítočno. To se radovalo už v 10. minutě po spolupráci mladíků M.Pucholta s Vitaiem, který chladnokrevně prostřelil osamocen téměř na penaltě hostujícího gólmana a využil tak nezištnou Pucholtovu přihrávku - 1:0. Zanedlouho dostal míč do volného prostoru před útočnou šestnáctkou Zieber a na jeho levačku nestihl gólman ani nijak zareagovat, pouze vylovil podruhé míč ze své sítě – 2:0. Vypadalo to, že je zápas rozhodnut, Hdrlív však nakopl v 25. minutě vstřelený gól, když střela snad z 25 metrů doplachtila přesně do šibenice Svobodovi branky. Do půle šel ještě Vitai sám na hostujícího gólmana, v rozhodujícím okamžiku si však předkopl míč poněkud více před sebe, než bylo zapotřebí a z akce nakonec nic nebylo. Podobně dopadl Šiler na konci první půle a i v průběhu druhého poločasu, kdy už se domácí Přítočno opticky více soustředilo na obranu výsledku. Oba týmy několikrát podrželi gólmani, ale neměli to nijak složité. Hra se odvíjela spíše ve středu pole a útočníci to měli na těžkém terénu velmi obtížné prosadit se. V 80. minutě se ale nakonec ještě jednou prosadila levačka Ziebera a bylo rozhodnuto – 3:1. Poděkování za bojovný výkon a zisk důležitých 3 startovacích jarních bodů však patří celému týmu.

Senko P. (ŽK), Jícha (ŽK) (80´ Sklenička), Feda, Senko L. (70´ Brázdil)

Pípal, Zieber, Holeček, Pucholt M. (45´ Tesařík)

Vitai, Šiler

10´ Vitai         1:0

15´ Zieber     2:0

80´ Zieber     3:1