Velké Přítočno „A“ – Hostouň „B“ – 2:1 (2:1)

31.10.2015 19:16

Sobota 31.10.2015, 14:30 hod., okresní přebor

Export bodů z Přítočna se nepovedl ani Hostouni. I když…

Domácí tým jede již několik soutěžních kol na vítězné vlně a tak chtěl pochopitelně udržet domácí neporazitelnost i proti obávanému soupeři – hostouňskému béčku. Stačilo pouze jediné, zopakovat stejný týmový i individuální výkon jako v předchozích zápasech. Do sestavy se navíc vrátil uzdravený Jícha a tak papírově vše klapalo podle plánu a Přítočno mohlo postavit do hry to nejsilnější ze svého kádru. Plány však vycházely pouze do 10. minuty, kdy se po rozehraném rohovém kopu ve skrumáži před Svobodou mohl zaradovat hostující Hlava, který trochu se štěstím dostal míč do domácí branky – 0:1. To přítočenské úplně rozhodilo a hrát jakýs takýs fotbal začalo až 10 minut před poločasem. Do té doby se nedařilo prakticky nic a vyjma závěru prvního poločasu pokračoval bohužel tento způsob hry až do konce zápasu. Pouhých deseti minut hry však využilo Přítočno dokonale. Ve 39. minutě zužitkoval Zieberem ideálně nacentrovaný míč Feda, když míč hlavou razantně uklidil za gólmana a vyrovnal tak dosud nepříznivý stav – 1:1. Ještě minutu před přestávkou se po chaosu v hostouňské obraně dostal k míči L.Senko, krásně se položil do střely a čistým nártem trefil přesně pod břevno – 2:1. Jak již bylo zmíněno, ani druhá půle neprobíhala podle představ domácích trenérů a fotbal hrálo pouze jedno mužstvo – Hostouň. Naštěstí pro domácí tým však hostům došel střelný prach a ti neproměňovali ani nejjasnější příležitosti. Buď nastřelili tyč, nebo netrefili prázdnou branku a nebo zázračně zasáhl Svoboda. Přítočno se tak s velkým štěstím mohlo radovat ze zisku tří vítězných bodů, neboť jednobrankový náskok „umlátilo“ až do konečného hvizdu rozhodčího Kalíka.

Senko P. (ŽK), Šiler, Feda (ŽK), Pavlíček (ŽK)

Salyuk (62´ Pípal), Holeček, Zieber, Senko L. (85´ Hanf)

Pohlot, Jícha

39´      Feda             1:1

44´      Senko L.        2:1