Velké Přítočno „A“ - Hostouň „B“– 1:6 (1:3)

23.04.2017 09:02

Sobota 22.4.2017, 17:00 hod., okresní přebor

Hostouň byla prostě fotbalovější.

Hostouňské béčko svým výkonem a předvedenou hrou potvrdilo, že mu právem patří 1. místo v tabulce okresního přeboru. Přítočenským nebyla nic platná ani zopakovaná taktika z povedeného zápasu se Slaným, tedy hra na pět obránců se čtyřmi záložníky a pouze jedním hrotovým hráčem. Jakžtakž se dařilo odolávat rychlé kombinační hře a nebezpečným útokům hostí až do 24. minuty, kdy se poprvé Hostouň prosadila i střelecky - 0:1. Tři minuty po té následovalo další rychlé překřížení útočníků, přechod do vápna a další gól. V 38. minutě vykřesal naději pro domácí P.Senko, který parádně trefil volejem centr z rohového kopu a snížil na 1:2. Hostounští však definitivně zápas zlomili ještě do poločasu třetí brankou a bylo jasné, že zápas se bude už jen dohrávat. Výsledek byl s ohledem na rozdílnou hru obou celků vcelku přijatelný až do 80. minuty. To vsítili hosté již pátý gól a ten šestý padl až dvě minuty před koncem zápasu. Celkové skóre z obou zápasů v této sezóně vyzněl tedy jednoznačně - 1:10 ve prospěch Hostouně.

Je ale třeba hledět do budoucna, důležité zápasy sezóny teprve přijdou…

Devera, Šiler, Hráský (46´ Plecitý T.), Feda, Pletánek (ŽK)

Pavlíček, Holeček D., Senko P. (83´ Slunečko), Senko L.

Pohlot (46´ Janoušek)

38´      Senko P.        1:2