Velké Přítočno „A“ – Družec „A“ – 1:4 (0:2)

15.10.2011 19:29

Sobota 15.10.2011, 15:30 hod., okresní přebor

Kdyby se výkon Přítočna v prvním poločase hodnotil jako ve škole, musel by být oznámkován stupněm 6!!! Bezzubé hry domácích hrajících jakoby bez touhy po vítězství a rozhodně bez patřičného nasazení tak využil hostující Družec velmi snadno k získání dvoubrankového náskoku, který v pohodě kontroloval až do poločasového hvizdu.

Do druhé půle vkročili domácí poněkud lépe a hned se začali více prosazovat. Po akci Jíchy a Holečka snížil na 1:2 Zieber. Bohužel to ale herně ze strany Přítočna bylo vše. Družci se dařilo kouskovat hru a domácí se nechávali až příliš snadno strhávat do diskusí s rozhodčím a protihráči. Takticky hrající Družec proto dostávala šanci opakovaně atakovat branku Svobody, jenž musel nakonec lovit ze své sítě ještě dva kousky. Napomohlo tomu také vyloučení P.Senka, které naprosto oprávněno muselo přijít po absolutně nesmyslném faulu ve středu hřiště.

Družec, který měl problémy se vůbec na zápas sejít a hrál bez jediného náhradníka, si tak naprosto zaslouženě odváží z Přítočna velmi cenné 3 body, protože ty dva stávající byly zatím hodně málo.

Hráský, Jícha, Šiler, Pucholt J.

Pavlíček (ŽK), Zieber, Holas (ŽK), Senko L.

Senko P. (ČK), Holeček

55´ Zieber            1:2