Švermov - Velké Přítočno „A“ – 5:1 (3:1)

04.09.2017 20:36

Sobota 2.9.2017, 17:00 hod., okresní přebor

Na tři další body z venkovního klání to tentokrát nebylo!

I druhé utkání nové sezóny okresního přeboru odehrálo Přítočno jako hostující tým. Tentokrát na hřišti Švermova. A že to nebude snadné klání, ukázal již úvod zápasu, kdy se sice domácí v první jasné šanci neprosadili, ale 3. minuta již pro ně znamenala vedení 1:0. S aktivní hrou Švermova se přítočenští ne a ne vypořádat, i když sestava byla téměř kompletní. Druhý gól domácích padl ovšem téměř z ničeho. Trestný kop z úhlu a poměrně velké vzdálenosti ale zapadl Svobodovi k zadní tyči a bylo by po zápase, kdyby se švermovští neprosadili i na druhé straně hřiště, když korigovali vlastním gólem na 2:1. Do přestávky se však prosadili ještě jednou do té správné branky a rozdíl byl opět dvougólový. Ve druhé půli si již domácí výsledek pohlídali, navrch přidali ještě 2 góly a zaslouženě vyhráli.

Senko P., Feda, Pech, Pletánek

Kasík, Salyuk, Holeček D. (65´ Pohlot), Senko L.

Jícha, Popelka (56´ Šiler)

35´      vlastní             2:1