Stochov - Velké Přítočno „A“ – 3:2 pk (1:2)

12.10.2013 20:47

Sobota 12.10.2013, 16:00 hod., okresní přebor

S více hráči by bylo možná i bodů více.

Trenéři to v Přítočně nemají lehké. I když klub má registrováno u FAČRu na padesát hráčů, tak ještě třičtvrtě hodiny před zápasem se hráčů sešlo pouhých deset. Je smutné, že osobní zájmy některých jedinců mají navrch před určitou zodpovědností vůči týmu a ty, kteří fotbal berou v Přítočně vážně, nechají klidně na holičkách. I v hodně improvizované sestavě ale přítočenské torzo domácímu Stochovu slušně zatopilo. Ve 20. a 40. minutě vykřesal téměř z ničeho šanci na tři body dvěma krásnými góly Pohlot. Škoda, že se dvoubrankové vedení nepodařilo udržet až do poločasového hvizdu. Těsně před ním zvýšili totiž domácí svou naději na body po díře ve středu přítočenské zálohy umístěnou střelou k tyči, na kterou jinak výtečně chytající Svoboda nedosáhl – 1:2. Když pak zkraje druhé půle odkulhal ze hřiště se zraněnou nohou ještě P.Senko, začalo to už vypadat s tříbodovými ambicemi Přítočna hodně špatně. Stochov se sice všemožně tlačil do zakončení, ale žádnou gólovou střelu ne a ne vyprodukovat. To se podařilo až 75. minutě, kdy bojovník Šiler nejdříve dostal za diskuse s rozhodčím žlutou kartu a pak mu chyběla koncentrace na odvrácení útočného pasu domácích. Z něho stochovští vytěžili přečíslení hostující obrany a míč dotlačili silou vůle podruhé za Svobodova záda – 2:2. V penaltových rozstřelech pak Přítočno opět neuspělo, když v šesté sérii vychytal domácí gólman Pletánka a ze tří bodů nakonec na hosty zbyl pouze jeden.