Stochov - Velké Přítočno „A“ – 1:4 (1:1)

03.05.2015 08:35

Sobota 2.5.2015, 17:00 hod., okresní přebor

I přes velkou marodku to bylo povinné vítězství.

Na hřiště v tabulce posledního Stochova se dostavil zraněními zmítaný tým Přítočna v dobré náladě po čtvrtečním vítězství nad Klobuky, avšak tu po několika minutách hry zmrazili domácí, když se ujali po nedůsledné obranné činnosti Přítočna vedení 1:0. To sice hrálo profesorský fotbal, drželo míč a ve středu hřiště poměrně snadno kombinovalo, nicméně díky malému pohybu se nedostávalo do téměř žádných gólových šancí. Muselo tedy zvýšit pohyb a tím dostat domácí tým pod větší tlak. To přineslo své ovoce v 35. minutě, kdy centr-střela (?) Pohlota téměř od pomezní čáry skončila v šibenici bezmocného domácího gólmana – 1:1. Zvrat mohl pečetit ještě do poločasu z penalty, která se kopala po jasném faulu na pronikajícího Pohlota, Jícha, brankář ale jeho slabou střelu lapil. Přítočnu tak pomohla k vedení v zápase jiná nenápadná akce, když na Pletánkův dalekonosný centr naběhl P.Senko a z voleje na hranici malého vápna trefil nečekaně přesně – 1:2. Následně si napravil střeleckou reputaci Jícha (1:3) a po rohu Ziebera si míč ve vzduchu našel Holeček a trefil rovněž parádní volej – 1:4. Další šance už zůstaly nevyužity a tak z lehce nervózního utkání Přítočno odváží 3, dalo by se říci, povinné body.

Pavlíček (ŽK), Hráský, Šiler, Pletánek (ŽK) (80´ Devera)

Senko P. (70´ Pípal), Holeček, Zieber, Senko L.

Pohlot, Jícha

30´      Pohlot           1:1

60´      Senko P.       1:2

65´      Jícha             1:3

70´      Holeček         1:4