Stochov - Velké Přítočno „A“ – 1:1 (1:1)

21.05.2011 23:11

Sobota 21.5.2011, 17:00 hod., okresní přebor

O tom, že Přítočno to na celky z vrchních pater tabulky umí se přesvědčil lídr soutěže Stochov. Ten od 15. minuty v domácím prostředí prohrával po Holečkově gólu z rozehraného rohového kopu. Stav 0:1 málem vydržel až do poločasu, kdyby si přítočenský Šiler nedal v 45. minutě nešťastně vlastní gól, když se snažil zblokovat centr ze strany mířící před branku hájenou v tomto zápase Tomášem Nedvědem.

Přítočno si na Stochově zadělalo na problémy v 65. minutě, kdy si červenou kartu za urážku pomezního rozhodčího vykoledovat P.Senko a muselo tak dohrávat téměř půlhodinu v deseti. Kvalitní obrana hostí však taktice nakopávaných balónů domácích odolala až do konce a Stochov tak v honbě za postupem ztratil důležité 2 body. A to mohl ještě ztratit všechny 3, kdyby čerstvě vystřídavší L.Senko proměnil 100% loženku, kdy byl doslolva sám před stochovským gólmanem, ale nedokázal zachovat při zakončení chladnou hlavu.

Nedvěd

Kostka, Šiler, Pavlíček, Senko P. (ČK)

Maňkoš M., Zieber (90´ Pletánek), Holas (65´ Senko L.), Hanf

Holeček, Jícha (65´ Lhota J.)

15´            Holeček          1:0