Stochov - Velké Přítočno „A“ – 0:2 (1:4)

04.05.2013 20:10

Sobota 4.5.2013, 17:00 hod., okresní přebor

Jícha přidal k čistému hattricku ještě jeden gól navrch!!!

Už průběh prvního poločasu jasně naznačil, kdo má větší šanci získat vítězné body. A bylo to Přítočno, které si hned od začátku vytvářelo gólové šance. V 18. minutě se poprvé prosadil Jícha, který tak potrestal předchozí zákrok domácího gólmana na jeho osobu, když využil chybné rozehrávky stochovské obrany a gólmana snadno přehodil. V 25. minutě pak zvýšil na 0:2 po učebnicové akci, kterou založil přihrávkou na Šilhana Holeček, Šilhan pak nádherně z jedné našel do vápna naběhnuvšího Jíchu a ten také z jedné mířil opět přesně.

Druhý poločas už nebyl ze strany hostí tak přesvědčivý a domácí se začali dostávat do šancí. O mnoho více se hrálo před Svobodou a byla otázka času, kdy domácí udeří. Tak se také stalo po nedorozumění středové řady Přítočna, rychlém přechodu Stochova do útoku a oblafnutí Šilera – 1:2. To však přítočenské opět nabudilo k výkonu z první půle a dvěma dalšími góly rozhodlo o jednoznačném vítězství 1:4. Nejdříve vybídl Jíchu k hattricku Šiler, který zpracoval centr do vápna a v jasné střelecké pozici zaskočil domácí obranu dokonalou přihrávkou. Pak Jícha ještě dorazil brankářem vyražený míč po samostatném nájezdu Vitaie z vlastní půlky. To už domácí lavička zcela rezignovala a tým dohrával i bez trenéra.