Slovan Kladno - Velké Přítočno „A“ – 1:5 (0:2)

18.05.2015 09:03

Neděle 17.5.2015, 17:00 hod., okresní přebor

Snadné vítězství s lehkou zápletkou v úvodu druhé půle.

Jak se bude zápas vyvíjet naznačilo Přítočno už v 1. minutě, kdy se sám před domácím brankářem ocitl L.Senko. Byl ale asi i sám překvapen, jak snadno se dostal s míčem za obranu Slovanu, že jeho lob přes brankáře skončil vedle branky. Přítočno dál s chutí útočilo a poněkud méně myslelo na obranu. Slovan měl tudíž snadnou cestu do útoku a jen díky zbrklému zakončení neskočilo několik útočných výpadů ve Svobodově brance. Střeleckou nouzi Přítočno přeci jen překonalo, když reparát ze zakončení složil na výbornou L.Senko – 0:1. Z následných akcí pak těžil Jícha, který ještě do poločasu zvýšil na 0:2 a protože se i ve druhé půli dokázal ještě dvakrát prosadit, vystřílel si čistý hattrick. Lehkou zápletku přeci jen vnesl do zápasu i Slovan, a to hned z první akce druhého poločasu. Centr do vápna si útočník Slovanu Tyburec pěkně zpracoval tělem, obtočil se kolem P.Senka a pravačkou nedal Svobodovi šanci – 1:2. Pak už ale bylo na hřišti pouze jedno mužstvo, které kdyby se výkonem domácím nepřizpůsobilo, mohl být konečný rozdíl ve skóre podstatně vyšší. Konečné slovo tak měl „pouze“ pátým gólem v domácí síti Holeček, který si narazil míč na půlce, pronikl zleva až do šestnáctky a s přehledem našel skulinu na přední tyči.

Sestava (SK V.Přítočno):

Senko P., Hráský, Šiler (ŽK), Pavlíček (ŽK)

Devera, Zieber, Holeček, Senko L.

Pohlot (80´ Landa), Jícha

20´ Senko L.             0:1

30´ Jícha                   0:2

55´ Jícha                   1:3

65´ Jícha                   1:4

80´ Holeček              1:5